baseny ogrodowe

INFINITY POOLS

Jesteśmy rodzinną firmą działającą na polskim rynku od 2012 roku. Nasz zakład produkcyjny znajduje się w małym mieście – Busku-Zdroju w województwie Świętokrzyskim. Od 2020 roku rozwijamy markę INFINITY POOLS, która produkuje i rozwija nowoczesne baseny z nowych kontenerów morskich oraz nowatorskie baseny modułowe MODU POOLS. Wykonujemy je na indywidualne zamówienie klienta. W ten sposób powstają niezwykłe baseny ogrodowe, które swoim wyglądem, wielkością oraz wyposażeniem spełniają konkretne oczekiwania inwestora. Ciągłe starania i praca nad udoskonaleniem naszych basenów sprawiają, że zaufały nam już dziesiątki klientów. To z kolei pozwala nam realizować kolejne niesamowite projekty oraz pracować nad zupełnie nowymi, nowatorskimi rozwiązaniami.

POPRZECZKĘ STAWIAMY SOBIE BARDZO WYSOKO!!!

Faktycznie tak jest!!! Naszym pierwszym projektem był prawdopodobnie jedyny na świecie, w pełni funkcjonalny, basen z kontenera morskiego z krawędzią INFINITY EDGE ze wszystkich czterech stron. Co to takiego?? Krawędź INFINITY to niewidoczna krawędź basenu, przez którą nieustannie przelewa się woda. Patrząc na basen, widzimy jak tafla wody zlewa się z otoczeniem bez żadnej widocznej granicy. Baseny, które posiadają takie rozwiązanie nazywane są INFINITY POOLS.

Poniżej przedstawiamy dwa zdjęcia aby zobrazować jaki efekt możemy uzyskać instalując go w odpowiedni sposób w odpowiednim otoczeniu:

baseny z kontenerów
basen w ogrodzie

W ten sposób powstała nazwa naszej marki INFINITY POOLS. Oznacza ona baseny bez ograniczeń, baseny z nieskończoną liczbą możliwości. Takie baseny budujemy.

Chcesz poznać bliżej nasze produkty, wybierz poniżej typ basenu, na temat którego chciałbyś dowiedzieć się więcej.

Poznaj nasze produkty

Wybierz poniżej typ basenu, na temat którego chciałbyś dowiedzieć się więcej.