1
Błyskawiczna instalacja

Błyskawiczna instalacja

iesz się kąpielą w swoim nowym basenie już w kilka chwil od dostawy Wystarczy podłączyć prąd, napełnić wodę i gotowe
2
Minimalna ilość prac ziemnych

Minimalna ilość prac ziemnych

Nie potrzeba kosztownych wykopów
3
Uniwersalność

Uniwersalność

Nasze baseny można zainstalować na powierzchni gruntu, wkopać częściowo lub całkowicie. Cudownie prezentują się na pochyłym terenie.
4
Kompletny zestaw

Kompletny zestaw

W zależności od wybranej opcji wyposażenia w maszynowni basenu mogą znajdować się wszystkie urządzenia odpowiadające za utrzymanie jakości wody oraz komfort w użytkowaniu. Nie potrzebujesz osobnego pomieszczenia na filtry, pompy czy zawory. Wszystko zostało już wbudowane w twój nowy basen.
5
Indywidualność

Indywidualność

Nasze baseny są w 100% dopasowane do twoich potrzeb. Kolor, rozmiar, wyposażenie oraz atrakcje wodne i oświetlenie. To wszystko możesz uzgodnić z nami w trakcie zamawiania swojego basenu i cieszyć się tym co dla ciebie najważniejsze.
6
Mobilność

Mobilność

Tak to nie żarty. Twój basen możesz dosłownie zabrać ze sobą. Zmieniasz miejsce zamieszkania a może po jakimś czasie zmieniła się koncepcja twojego ogrodu. Nie ma problemu! Przenieś swój basen w dowolne miejsce.
7
Trwałość

Trwałość

Najlepsze produkty używane w produkcji twojego nowego basenu dają gwarancję trwałości. Ciesz się bezproblemową eksploatacją przez lata.