CZAS REALIZACJI

Normalny czas realizacji zamówienia wynosi około 8 tygodni. Okres ten może ulec wydłużeniu w zależności od ilości zamówień będących w danym momencie w realizacji. Dokładny termin wykonania zlecenia będzie ustalony w momencie jego składania.

JAK  KUPIĆ BASEN?

Wypełnij formularz konfiguratora basenu znajdującego się na naszej stronie i prześlij go do nas podając swoje dane kontaktowe.
W możliwie najkrótszym czasie skontaktujemy się tobą by porozmawiać o twoich specyficznych potrzebach i przedstawimy ofertę handlową.
Jeśli jakieś pozycje w naszym konfiguratorze nie są dla ciebie całkiem zrozumiałe, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu za nami. Z chęcią opowiemy o poszczególnych elementach i określimy twoje potrzeby oraz przedstawimy ofertę.
Po zaakceptowaniu oferty handlowej zostanie przesłana do Ciebie drogą elektroniczną umowa na realizację zamówienia. Zapoznaj się z nią, podpisz ją i prześlij ją do nas z powrotem.
W tym momencie twoje zamówienie trafia do naszej kolejki realizacji. Aby rozpocząć budowę wymagana jest wpłata zaliczki w wysokości 50% kwoty całkowitej zamówienia.
Po wpłacie zaliczki twój basen trafia do realizacji. Kiedy będziemy blisko ukończenia budowy basenu skontaktujemy się z tobą by ustalić dokładna datę oraz godzinę dostawy.
Gdy basen będzie gotowy, prześlemy Ci materiały prezentujące gotowy produkt. W tym momencie wymagana jest wpłata pozostałej należności.
Po otrzymaniu wpłaty basen jest transportowany do Ciebie na umówiony termin.

TRANSPORT

Baseny dostarczamy do klienta własnym transportem.
Koszt transportu pokrywa kupujący. Jego wysokość zależy od odległości.
Kupujący może zorganizować transport we własnym zakresie i odebrać basen bezpośrednio z zakładu produkcyjnego.
Po stronie kupującego leży zorganizowanie dźwigu lub innego środka umożliwiającego rozładunek basenu na miejscu dostawy.
Nasze baseny dostarczamy na terenie całej Europy.
Nasz wykwalifikowany przedstawiciel dostarczający basen, pomoże w rozładunku i instalacji basenu.

INSTALACJA ORAZ PIERWSZE URUCHOMIENIE

Gdy wszystko będzie gotowe, nasz instalator dokona uruchomienia basenu (ważne aby zapewnić szybkie i sprawne napełnienie basenu z wodą. W przeciwnym razie wymagana będzie dodatkowa opłata w związku z koniecznością wydłużenia pobytu naszego pracownika w miejscu instalacji)
Od inwestora wymaga się wykonania instalacji uziemiającej konstrukcję basenu. Należy to zrobić niezwłocznie po dostarczeniu basenu.

 

PRZYGOTOWANIE

W miejscu posadowienia basenu należy wylać płytę betonową o grubości 15cm używając betonu B25. Płyta musi być wypoziomowana i równa na całej powierzchni.
Dokładna specyfikacja przygotowania podłoża dostarczona zostanie nabywcy w krótkim czasie po złożeniu zamówienia.
W pobliżu basenu należy zapewnić źródło zasilania w energię elektryczną. Moc przyłączeniowa może różnić się w zależności od wyposażenia basenu jednak najczęściej jest to instalacja jednofazowa 230V.
Dokładna specyfikacja instalacji zostanie przekazana nabywcy w krótkim czasie po złożeniu zamówienia.